hakkımızda

Kurumsal

Ulusal ve uluslar arası firmalar sıralamasında en üst seviyede olmak DİNAMİĞİMİZ :

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve görüşlerini ürün kalitemize yansıtarak değişik tutum, tuşe ve doğru bir son dokunuş verecek yeni versiyon donanımlı finish makinelerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini her zaman zirvede tutma gayretindeyiz.

İşletmemiz tüm yasal çevre mevzuatının gerekliliklerini eksiksiz ve örnek teşkil edecek şekilde yerine getirmekte ve tam anlamıyla ÇEVRE DOSTU üretim gerçekleştirmektedir.

Günümüz tekstilinin “ekolojik tekstil” ve “sürdürülebilirlik” prensiplerine uygun olarak, müşterilerimizden gelecek tüm talepleri karşılayabilmek amacıyla işletmemiz,

GOTS versiyon 5.0 (GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD), OCS versiyon 2.0 (ORGANIC CONTENT STANDART), RCS versiyon 2.0 (RECYCLED CLAIM STANDARD) sertifikasyonlarına sahiptir.

Enerji yönetim sistemine geçiş ile birlikte, firmamızın temiz ve doğa dostu enerji tüketimine örnek ve destek olabilmek adına 400 KW’lık güneş paneli ile elektrik üretimi yapmaktadır.

Oeko-tex sertifikamız ile güvenli üretimimiz belgelendirilmektedir.

Günlük 13 ton üretim kapasitesi ile uluslararası pek çok büyük giyim markasına hizmet veren boyahanemiz, bu firmaların talep ettiği tüm sosyal uygunluk denetimlerinden rekor puanlarla geçmekte ve aynı düzeyi istisnasız büyük bir disiplin ve özveri ile tutturmaya devam etmektedir.

Inditex grubunun tüm firmaları, H&M, M&S, NEXT, Newlook, Top Shop vb. dünyaca meşhur tüm hazır giyim markalarının Türkiye’de yaptırdığı üretim için işletmemiz vazgeçilmez bir adrestir.

SİZ varsanız BİZ varız MOTTO muzla alt ve üst tedarikçilerimizle,çalışanlarımızla her daim canlı tam bir EKİP RUHU taşımaktayız

Misyonumuz
Uluslararası standartlara uygun olarak üretim güvencesi veren firmamız üstün teknolojik cihazlarla çalışan Mamul Kumaş Test Laboratuvarı ile tüm uygunluk testlerini önceden yapıp hatasız ürün teslimatı yapar.

Üretim sürecimizde kullanılan her türlü kimyevi madde ve malzeme, ekolojik içerikleri, uluslararası standartlara uygunluğu ve firmamız bünyesindeki Mamul Kumaş Test Laboratuarı ile ihracata çalışan firmalar için tercih sebebi olmaktayız.
Vizyonumuz
32 yıldır kendini sürekli yenileyen ve alanındaki gelişmelere ayak uydurmayı başaran firmamız;

yatırımlarını gelişen teknolojik şartlara göre planlayıp gerçekleştirmeyi ilke edinerek ülkemiz için katma değer yaratmaya devam ediyor.